Senior IT Analytik

Bratislava, Slovensko

O projekte

Staňte sa súčasťou tvorby nového digitálneho bankovníctva určeného pre firemných klientov. Budete spolupracovať s vývojármi, testermi, biznis analytikmi, UX/UI špecialistami či kolegami z architektúry. hľadáme šikovného IT analytika/analytičku, ktorý/á pomôže biznisové nápady technicky popísať, nájde miesta pre zlepšenie, chce problému porozumieť do detailov a záleží mu/jej aj na klientskej skúsenosti.

Plat: od 280€/MD

Typ zamestnania:   IČO (Bodyshop)

Lokácia: Bratislava, Hybrid (max. 1x do týždňa v office, počas skúšobnej doby 3x do týždňa v office)

Nástup: ASAP

Náplň práce

  • Integračná analýza
  • Diagramy
  • Komunikácia s vendorom
  • Spolupráca s architektom

Must have

  • Skúsenosť s Agile prístupom
  • Zodpovednosť
  • Flexibilita
  • Skúsenosť s tvorbou špecifikácií

Nice to have

  • Znalosti z finančného sektoru
  • Znalosť Kafka
  • 5+ rokov skúseností
  • Anglický jazyk (B2)

Čo Vás na projekte čaká:

  • úzka komunikácia s biznis analytikmi, od ktorých získaš vstupy: business požiadavky a use cases
  • detailné preštudovanie obdržaných špecifikácií a dohľadanie ďalších potrebných informácií k dokumentácií
  • vytváranie gap analýz medzi súčasným systémom a novým riešením
  • spolupráca s architektami, tvorba integračnej analýzy pre interné a externé systémy
  • pripravovanie a tvorba dokumentácie pre developerov a vytváranie mapovania dát medzi systémami
  • vytváranie procesných analýz a diagramov pre jednotlivé funkcionality
  • príprava validácie a akceptačných kritérií pre jednotlivé funkcionality
  • komunikácia s testermi, kontrola a validácia test casov

Skúsenosti:​

  • so skúsenosťou s tvorbou funkčných špecifikácií a navrhovaním riešení a alternatív, definíciou testovacích scenárov, poskytovaním konzultácií a podpory developerom,
  • stretol/la som sa s agilnými prvkami (stand-up, backlog refinement, kanban, scrum, retrospektíva, šprint, plánovanie šprintu),
  • používaním JIRA na rôzne typy procesov (change management, incident management, effort tracking),
  • máš analytickú skúsenosť s procesmi pre korporátnych klientov (B2B),
  • nemáš problém sa "hrabať" v kóde a databázach, snoriť v logoch,
  • si zodpovedný/á a vytrvalý/á s citom pre detail,
  • si flexibilný/á a ochotný/á sa učiť nové veci,
  • rozumieš systémovým integráciám.

Tech. stack:

  • REST API
  • XML a JSON
  • SQL
  • Avro alebo Kafka výhodou
  • JIRA/Confluence
  • UML
  • BPMN - Diagramy
  • znalosť finančného sektoru

S